Дома Тагови чај за слабеење

Таг: чај за слабеење

Чај за слабеење од само три состојки: Го залуде светот со...

Неверојатно брзо ги топи мастите на стомакот! Потребни состојки: 1 супена лажица зелен чај во прав 1 стапче цимет 3 ловоров лист 800 мл вода Постапка: Ставете на оган да зоврие...

Стомакот ми беше толку голем што сите мислеа дека сум трудна...

Овој чај за слабеење особено на стомакот се приготвува од само три состојки и предизвика глобално лудило, бидејќи откако го објави една девојка на...

Евтин чај за слабеење – здраво и паметно слабеење

Слабејте здраво и паметно! Сите намирници за овој чај можете да ги набавите од Билна аптека. Освен чаевите, потребно е да ја промените малку исхраната,...

Рецепт за слабеење: во овој сад се крие решението за вишокот...

Веќе сигурно многу сте прочитале за магдоност, кој многу често се користи во кујната и сакаме да го додаваме во супи и салати. Сигурно исто...

Без гладување! Овој чај од 4 билки во рекордно време ќе...

Сите овие четири билки имаат потврдени лековити својства, а со консумација на овој еликсир ќе се подмладите за 20 години! Руската народна медицина е богата...

Водата со овој зачин може да стопи 7-13 вишок кг за...

Куминот (Cuminum cyminum) е билка со силен мирис, со потекло од Египет, која се одгледувала претежно на Медитеранот, но и во арапските земји, во...