Дома Тагови Жан Митрев клиника

Таг: Жан Митрев клиника

Јасмина: Да може докторот да ми ѕирне во душата, ќе сфати...

Јасмина Додевска: Да може доктор Митрев да ми ѕирне во душата ќе сфати што чувствувам и колку сум му благодарна што им даде живот...

Македонски лекар спаси Русинка: Сменив авиони за да дојдам до него,...

Од архивите: „ Галина, работата е сериозна имаш тешка аортна стеноза мора да се оперираш, ако ме прашуваш каде, кај кој лекар, кога јас би...

Ете сега дочекав да имам и внуци: Коста Шапков и д-р...

Коста Шапков и доктор Митрев не се само имиња – тие се историја, тие се првата бајпас операција кај нас 1 март 2020 година е...

Човекот што спаси многу животи слави голем јубилеј – Па да...

20 години „Zan Mitrev Clinic“: Две децении кардиоваскуларна хирургија, две децении максимална посветеност на здравјето и потребите на нашите пациенти Почитувани, 1 март 2020 година е датумот...

Во болницата се случи чудо со Вилијам: Иако многумина не веруваа...

Имаше три тешки операции, неговите органи откажуваа и долг период беше на апарати. Оперциите беа тешки, а шансите дека малиот Вилијам ќе се спаси,...

Живеам и работам во Италија, ама мојот вдлабнат граден кош сакав...

Трајна корекција на вдлабнат граден кош – Функционална и естетска промена за понатамошен нормален живот Вдлабнат граден кош или Пектус инфундибилиформе- екскаватум е најчест вроден...

Препораки од Жан Митрев: За време на празниците комбинирајте ја вака...

Заедно со честитките за среќна Нова година, од клиниката на Жан Митрев ни стигнаа и многу корисни совети за тоа како да ја комбинираме...

Во 2019 година имавме најмногу прегледи и операции: Обраќање на академик...

Жан Митрев: Сите деца јас ги оперирав. Имавме успешна година, се гордееме со детската кардиохирургија и операциите со вештачки срца! Откако е отворена, во март...

Од клиниката Жан Митрев советуваат каков треба да биде појадокот: Внесете...

ПОЈАДОКОТ- КЛУЧЕН ЕЛЕМЕНТ ВО ИСХРАНАТА НА ЗДРАВИТЕ ЛИЦА Се повеќе истражувања го привлекуваат вниманието за начинот на исхрана, кога и што да се консумира. Добро...

Бебето Михаил било модро, а операцијата траела цели 4 часа: По...

-Новороденчето се оперираше од страна на нашиот тим на чело со Д-р. Жан Митрев, која операција траеше 4 часа- Видеото можете да го погледнете на...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"