Дома Тагови Жан Митрев клиника

Таг: Жан Митрев клиника

Малата Бисера беше примена со психомоторен застој, а сега успешно закрепнува...

Малата Бисера успешно закрепнува во нашата клиника Бисера е доенче старо 6 месеци со повреќекратен престој на Клиниката за Детски болести, и еден претходен престој...

Соопштение до јавноста во врска со починатиот пациент кој беше позитивен...

Ја информираме јавноста во врска со починатиот опериран пациент во нашата клиника, кој беше позитивен на Ковид-19. Пациентот беше примен на 08.04.2020 година во раните утрински часови...

И во време на пандемија ние не застануваме: Уште едно новороденче...

По успешната операција на транспозиција на големи крвни садови, новороденчето заминува дома Уште едно новороденче си заминува дома здраво и среќно. Денеска за семејството Јашари...

Сите што имаат градна болка не треба да чекаат и да...

Кардиоваскуларните заболувања во време на пандемија со Корона вирус (COVID-19) Респираторните вирусни инфекции се главна причина за пандемија во последните дваесет години. Вирусите САРС (тежок...

Се огласи д-р Жан Митрев за тоа како да го победиме...

На барање од повеќе медиуми, доктор Жан Митрев се огласи и даде свое мислење во врска со новонастаната ситуација со корона вирусот. “Почитувани, повеќе медиуми...

Ресурсите на Zan Mitrev Clinic се понудени на државата уште минатата...

Во однос на новонастананата состојба со пандемијата на вирусот Ковид-19 сакаме да ја информираме јавноста дека Клиничка болница „Жан Митрев“ уште минатата недела ги...

Инеа биди храбра и силна како и до сега, ние секогаш...

Малата Инеа е храбро мало девојче кое уште со своето раѓање се соочи со големи проблеми во животот. Родена во соседно Косово судбината ја...

Одбележан 20-годишниот јубилеј на „Zan Mitrev Clinic“

Акад. д-р Митрев: Среќен сум што ве имам, што можам сето ова да го направам за вас и што сè што правам има смисла! „Се надевам...

Исмет од Скопје: Кога се шетам по улица сите мислат дека...

ИСМЕТ АЏИУ, првиот пациент со ТАХ: Кога шетам по улица мислат дека во торбичката имам бомба, а всушност во неа го носам моето срце! 1...

Мајка: Ми рекоа да се подготвам за најлошото, а сега Михаил...

Михаил Ефремовски е најмладиот пациент на доктор Митрев: Јунакот кој беше опериран веднаш по раѓањето сега има три месеци и срце кое чука силно! 1...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"