Дома Тагови нане за мигрена

Таг: нане за мигрена

Една чаша чај од нане на ден спречува мигрена, стомачни тегоби...

Нането се користи со векови како природен лек за широк спектар на болести и за одржување на општото здравје и благосостојба. Од сите здрави...