Дома Тагови козја маст

Таг: козја маст

Старински рецепт за бронхитис, кашлица и воспаление – мевлем кој ги...

Рецепт од традиционалната медицина кој дава инстант олеснување, ги отвора бронхиите и помага повторно да продишете со полни гради. Козјата маст одамна е позната како...