Дома Тагови болка во врат

Таг: болка во врат

„Жените никако не смеат да мијат коса преку када“: Киропрактичар ги...

Сè повеќе луѓе се жалат на болки во вратот, а за нивната причина и како да се отстранат говори киропрактичарот Дејан Глушац. Вратниот дел...