Дома Тагови банана со топла вода

Таг: банана со топла вода

Рецепт: како изгубив 18 кг – за 7 дена 5 кг...

Еден човек од Јапонија напишал книга за тоа како изгубил 18 килограми благодарение на бананите. Доколку сакате да ја пробате оваа диета, најважно е бананите...