Дома Тагови смути од ананас

Таг: смути од ананас

Отец Тадеј: Чај вреден како злато, со овој напиток ја излечив...

Третманот на болести со народни лекови е одамна популарен. Отец Тадеј, еден од најпознатите православни духовници с традал од ревматизам кој му предизвикувал непод-нослива...