Дома Тагови облога за хемороиди

Таг: облога за хемороиди

ПОМОЌНА ОД ЧУВАР КУЌА: Лекува чир во желудник, хемороиди и секакви...

Ако ве ука са комарец, само скинете ливче од оваа билка, излупете ја тенката опна од едната страна и ставете ја како облога на...