Дома Тагови мевлем за изгореници

Таг: мевлем за изгореници

Лековито масло од лилјан и мевлем за изгореници, по првото мачкање...

Изгорениците од сонце на плажа се неизбежен дел за оние кои не користат креми со заштитен фактор. Иако симптомите не можат да се промашат,...

ЛЕК СТАР 100 ГОДИНИ: Лековита маст за изгореници, осипи, егземи и...

Фото и рецепт: Стана Милетиќ Рецептот за оваа лековита маст е од памтивек и се служи за мачкање на секакви кожни проблеми, а некои дури...