Дома Тагови гриз колачи

Таг: гриз колачи

ДОДЕКА СВАРИТЕ КАФЕ: Ситни, сочни гриз колачиња, излегуваат 70

Прекрасни, вкусни, сочни! Пробајте ги, ќе ги обожавате. Потсетуваат малку на „урмашици“, но малку се „полесни“ од нив, бидејќи преливот не се вари, па...

Шербетни колачи со гриз: Ситни залачиња кои ќе ви станат омилени...

Ситните колачи со гриз приготвени од тесто и прелиени со шербет, имаат неодолив вкус, а полесно се приготвуваат отколку баклавата. Секој слушнал и барем...

СИТНИ КОЛАЧИ СО ГРИЗ: Излегуваат 70, а готови се додека сварите...

Прекрасни, вкусни, сочни! Пробајте ги, ќе ги обожавате. Потсетуваат малку на „урмашици“, но малку се „полесни“ од нив, бидејќи преливот не се вари, па...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"