Дома Тагови диетален колач

Таг: диетален колач

ЈАДИ И СЛАБЕЈ: Овој КЕТО колач се подготвува за 1 минута,...

Доколку сте на Кето диета, тогаш овој колач е перфектен за вас, може да го јадете дури и навечер. Ова е многу едноставен и...

Сите ме прашаа како ослабев кога постојано јадам благо, а јас...

Здраво, јас сум Ивана и со вас сакам да споделам едно мое лично искуство. Уште одамна сите ме знаат по тоа што јадам многу...

ЛЕСЕН ДЕСЕРТ ЗА 3 МИНУТИ – КЕТО КОЛАЧ: Јади здраво и...

Рецепт на Александар од Германија. Ако сте на кето исхрана и внимавате на килогpaмите, ова е уште еден одличен кето колач по предлог на...

ДИЕТАЛЕН КОЛАЧ БЕЗ ЈАЈЦА И МЛЕКО: за само 60 денари добивате...

Со овој колач ослабев додека бев на диета. На вкус не се забележува дека нема млеко и јајца, ќе мислите е направен по сите...

ВЕГАНСКИ КОЛАЧ ОД САМО 3 СОСТОЈКИ ЗА 1 МИНУТА: Без глутен,...

Овој колач е одличен за сите што сакаат да ocлабат: брз, едноставен и што е најважно, многу е здрав. Овој „3-состојки“ чоколаден колач е...

СО ОВОЈ ДЕСЕРТ ОСЛАБЕВ: Без брашно, без шеќер, многу лесно и...

Рецепт на Александар од Германија. Овој десерт е нешто фантастично. Иако подготвувам различни здрави и нискокалорични десерти, сепак овој ми е еден од омилените,...

ДИЕТАЛЕН ЧОКОЛАДЕН ДЕСЕРТ ЗА 5 МИНУТИ: Без брашно, без шеќер, без...

Со оваа чоколадна торта ќе внесете многу корисни состојки во вашиот организам. Многу е вкусна, едноставна и се приготвува многу брзо. Не ви е...

ЕМ ВКУСЕН ЕМ ДИЕТАЛЕН: Колач без брашно, шеќер и масло –...

Рецептот за овој прекрасен колач ни доаѓа од нашата драга членка Јелена Шарац, која овојпат сподели многу лесен и едноставен рецепт за здрав колач...