Дома Тагови диетален колач

Таг: диетален колач

КОЦКИ СО КИКИРИКИ БЕЗ ПЕЧЕЊЕ: Милина за душата, овие колачиња се...

Запишете си овој рецепт зошто ќе ви стане омилен. За кратко време направете вкусни коцки од 3 состојки, лесно и едноставно, секој може да...

Колач кој ќе ве чини помалку од 150 денари: Диетален, а...

Со овој колач ослабев додека бев на диета. На вкус не се забележува дека нема млеко и јајца, ќе мислите е направен по сите...

Ако имате овес и 2 банани, направете го овој вкусен колач...

Доколку сакате да се засладите со нешто вкусно, а тоа сепак да биде здраво и да не влијае на вашите килогpaми, тогаш ова е...

ЈАДИ И СЛАБЕЈ: Овој КЕТО колач се подготвува за 1 минута,...

Доколку сте на Кето диета, тогаш овој колач е перфектен за вас, може да го јадете дури и навечер. Ова е многу едноставен и...

Сите ме прашаа како ослабев кога постојано јадам благо, а јас...

Здраво, јас сум Ивана и со вас сакам да споделам едно мое лично искуство. Уште одамна сите ме знаат по тоа што јадам многу...

ЛЕСЕН ДЕСЕРТ ЗА 3 МИНУТИ – КЕТО КОЛАЧ: Јади здраво и...

Рецепт на Александар од Германија. Ако сте на кето исхрана и внимавате на килогpaмите, ова е уште еден одличен кето колач по предлог на...

ДИЕТАЛЕН КОЛАЧ БЕЗ ЈАЈЦА И МЛЕКО: за само 60 денари добивате...

Со овој колач ослабев додека бев на диета. На вкус не се забележува дека нема млеко и јајца, ќе мислите е направен по сите...

ВЕГАНСКИ КОЛАЧ ОД САМО 3 СОСТОЈКИ ЗА 1 МИНУТА: Без глутен,...

Овој колач е одличен за сите што сакаат да ocлабат: брз, едноставен и што е најважно, многу е здрав. Овој „3-состојки“ чоколаден колач е...

СО ОВОЈ ДЕСЕРТ ОСЛАБЕВ: Без брашно, без шеќер, многу лесно и...

Рецепт на Александар од Германија. Овој десерт е нешто фантастично. Иако подготвувам различни здрави и нискокалорични десерти, сепак овој ми е еден од омилените,...

ДИЕТАЛЕН ЧОКОЛАДЕН ДЕСЕРТ ЗА 5 МИНУТИ: Без брашно, без шеќер, без...

Со оваа чоколадна торта ќе внесете многу корисни состојки во вашиот организам. Многу е вкусна, едноставна и се приготвува многу брзо. Не ви е...