Дома Тагови д-р Жан Митрев

Таг: д-р Жан Митрев

На пациент од Скопје итно му беше извршена операција за санирање...

Хибридна операција како минимално инвазивен современ третман на торакоабдоминална аневризма - Во нашата клиника e извршена уште една комплексна интервенција од областа на кардиохирургијата. Станува...

Академик д-р Жан Митрев во интервју за светски познат медиум: И...

Академик доктор Жан Митрев за The Bridge: Секоја криза поминува и не треба да ја игнорираме, едноставно треба да ја употребиме како отскочна даска...

На овој начин ги одбегнуваме респираторите и ги лекуваме пациентите со...

Жан Митрев објасни на кој начин успеваат да избегнат респиратор при лекување на позитивни пациенти Пред неколку денови, од клиниката Жан Митрев соопштија за  случај...

Д-р Жан Митрев го посети Иван, човекот на кој му беше...

Доктор Жан Митрев го посети Иван Огњановски, пациентот на кој му беше направена првата трансплантација на срце во државава Доктор Жан Митрев денеска го посети...

Нова победа на Жан Митрев: Првиот излекуван пациент од новиот вирус...

Му направиле хемофилтрација и добиле негативен тест на Ковид 19. После само 6 дена лекување и добиени 3 негативни теста, пациентот сега е дома,...

Жан Митрев: Ги информирам граѓаните дека останавме ,,ЧИСТА” болница – од...

Почитувани, Сакам да се обратам до јавноста во однос на контролираната состојба од корона вирусот и стабилизирањето на бројот на пациенти коишто се инфицирани. Ја информирам...

Се огласи д-р Жан Митрев за тоа како да го победиме...

На барање од повеќе медиуми, доктор Жан Митрев се огласи и даде свое мислење во врска со новонастаната ситуација со корона вирусот. “Почитувани, повеќе медиуми...