Дома Тагови чај за намалување на шеќерот во крвта

Таг: чај за намалување на шеќерот во крвта

Душко: За 3 месеци се вратив во нормала од овој лек...

Рецепт: Душко Бонев “За лек се прави напиток од зелен чај и 10 прачки цимет на 3 литра вода заедно сварено. Врши работа и обичниот...