Дома Тагови брз колач со бисквити

Таг: брз колач со бисквити

Колач набрзина, потребни ви се само 10 минути да го подготвите

Супер, брз и едноставен колач. Готов за 10-тина минути. За љубителите на чоколадо – одличен избор! Потребни состојки: 800 мл вода 200 г шеќер 250 г маргарин или...

Лудило од колач – не се пече, за 20 минути е...

Здраво на сите, ајде денес да направиме нешто слатко. Ова е рецепт за колач кој не се пече и многу брзо се прави. Неверојатно...

Колач од само 4 состојки кој не се пече, готов за...

За овој колач дознав одамна од една драга пријателка. Таа го нарече “Мрзлива жена” зошто потребни се 10-15 минути за да се направи. Потребни состојки: -петит...