Дома Тагови пудра

Таг: пудра

Триење меѓу нозете, досаден летен проблем – еве како да се...

За време на врелите денови ние повеќе се потиме, а при одењето трпат бутовите бидејќи нозете се тријат една од друга, па се појавува...