Дома Тагови колач со моркови

Таг: колач со моркови

ВКУСЕН И НЕОДОЛИВ КОЛАЧ КОЈ Е ОДЛИЧЕН ЗА ВИДОТ: Децата целиот...

Кога за првпат го приготвив овој колач не верував дека ќе биде толку вкусен. Првпат правев колач со зеленчук. Иако претходно имав прочитано дека...