Дома Тагови сируп од борови иглички

Таг: сируп од борови иглички

Сируп од борови иглички за лекување на кашлица, бронхитис и силен...

Поради големата количина на витамин Ц, производите од борови иглички може да се користат како превентива против настинка и грип во текот на целата...

Лек за кpвни садови, ја зголемува нивната еластичност и тонус, го...

Лек кој ги чисти к p внитe садови, ја зголемува нивната еластичност и тонус, го намалува притисокот и после мозочниот y дap. Овој лек...

Сируп од борови иглички за бронхитис, кашлица и силен имунитет

Борот е иглолисно дрво, широко распространето во Европа, а лековитите борови иглички се лесно достапни за секого. Боровите иглички не се веројатно најочигледниот избор...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"