Дома Тагови мевлем за псоријаза

Таг: мевлем за псоријаза

Мевлем за речиси сите кожни заболувања со прополис, помага при paни,...

Кожните болести се зачестени во лето поради големото присуство на инсекти, но и од сончевите зраци. Сепак навремененото лекување на овие болести е многу...

Лековит мевлем за псоријаза, рани, изгореници и други болести на кожата...

Совет и рецепт за лековити мевлеми од д-р Стојковиќ за псоријаза и други кожни болести. Доктор Љубинка Стојковиќ, специјалист по општа медицина и апитерапевт, советува...

Рецепт од монахињи за лековит мевлем за сите кожни болести со...

Сестрите од манастирот безусловно ги споделуваат своите рецепти за лековити креми и мевлеми. Оние кои не се во состојба сами да си ги приготват,...

Совет и рецепт за лековити мевлеми од д-р Стојковиќ за простата...

Доктор Љубинка Стојковиќ, специјалист по општа медицина и апитерапевт, советува кај проблеми со простата да се користи портокал и поленов прав, а кожата заболена...