Дома Тагови лекување со коприва

Таг: лекување со коприва

Сок од коприва за освежување, толку е лековит што помага и...

,,Ќе напишам неколку зборови за ова мое омилено растение, со кое се занимавам со децении. Секојдневно ја гледаме во нашето опкружување, не сфаќајќи дека...

Сок од коприва и лимон без шеќер за лекување на болни...

Домашен сок од лимон и коприва, вистински благодет за организмот. Овој сок е многу лековит доколку се подготвува без шеќер, конзерванси и адитиви. Но,...

Горан ја излекувал алергијата така што се „жарел“ со коприва еднаш...

Трпел болки, но немал алергиска грозница последниве три години. Горан Павловиќ од околината на Тузла стана популарен на социјалните мрежи откако го сподели своето...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"