Дома Тагови хранлива маска за коса

Таг: хранлива маска за коса

Косата почна повторно да ми расте, а лицето ми изгледа 10...

Ова кофеинско масло ја подобрува циркулацијата, го забрзува растот на косата и го спречува нејзиното опаѓање. Истовремено, на косата и дава сјај и цврстина. Исто...

Двапати неделно ја користев оваа маска за коса: Фризерот не можеше...

Навикнав веќе со години кога пдам на море да си носам и пантенол. Ништо не ги смирува изгорениците од сонце како што тоа го...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"