Дома Тагови фритули за 10 минути

Таг: фритули за 10 минути

МИНИ КРОФНИЧКИ-ФРИТУЛИ: меки се како памук, а дечињата најмногу им се...

МИНИ КРОФНИЧКИ-ФРИТУЛИ: меки се како памук, а дечињата најмногу им се радуваат. Рецепт од каналот Шерпица Рецепти. Готови се за неколку минути, а од...

ФРИТУЛИ ЗА 10 МИНУТИ: Од нив прекрасно ми мириса цел стан

Го приготвив овој одличен рецепт, а цел стан ми мириса неодоливо...Вкусни и брзи фритули. Рецептот потекнува од детстката градинка на нашата драга тетка Мирјана...