Дома Тагови домашен лек

Таг: домашен лек

СИРУП ЗА ИСКАШЛУВАЊЕ: Ја разредува слузта и го олеснува исфрлањето, ја...

Ефикасен и природен лек без адитиви, направен од едноставни состојки кои сите ги имаме дома. Содржи антивоспалителни, антивирусни и антибактериски својства. Совршено делува на...

ДОМАШЕН ЛЕК СО ЛОКУМ И МЕНТОЛ: За исфрлање на секрет од...

Во периоди кога се менуваат временските пригоди и се зголемуваат инфекциите, имунитетот опаѓа, па организмот често е цел на вирусни и бактериски на-пади кои...

ЕЛИКСИР НА МЛАДОСТА – се пие само двапати годишно по 1...

ЕЛИКСИР НА МЛАДОСТА - се пие само двапати годишно по 1 доза за ниедна болест да не допре до вас. Овој стар народен лек...

СТАР ЛЕК ПРОТИВ БАКТЕРИИ ВО ОРГАНИЗМОТ: Може да го користат сите,...

Природен лек против бактериски и вирусни инфекции во телото. Лекот е на природна база, а се користел уште многу одамна за лекување на речиси...

Народни лекови за подобрување на имунитетот кај деца и возрасни –...

Многу лесно можете да ги приготвите овие сирупи кои помагаат кај јакнење на имунитетот и кај возрасни и кај деца. Народната медицина се покажала делотворна...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"