Дома Тагови брза овошна торта со плазма и јагоди

Таг: брза овошна торта со плазма и јагоди

ПЛАЗМА ТОРТА ЗА 15 МИНУТИ, кремаста и сочна, повкусна е од...

ПЛАЗМА ТОРТА ЗА 15 МИНУТИ - кремаста и сочна, повкусна е од сладолед. Рецепт на Драгана од каналот Направи Сама - Идеја за Креативци....

ОВОШНА ЗА 10 МИНУТИ: Без печење, шеќер, путер, миксер – Освежителна...

Здраво драги пријатели, драги домаќинки и домаќини. За љубителите на овошје и брзите подготовка на слатки, ова е врвен рецепт. Толку едноставна, без многу комплицирини...

Нежна свиленкаста торта со овошје и плазма – готова е за...

Рецепт и видео презентација: Амина Хусиќ Нежна и свиленкаста торта која ќе ве освежи и ќе ви ги разбуди сите сетила. Под пишаниот рецепт можете...