Дома Тагови жан митрев

Таг: жан митрев

На пациент од Скопје итно му беше извршена операција за санирање...

Хибридна операција како минимално инвазивен современ третман на торакоабдоминална аневризма - Во нашата клиника e извршена уште една комплексна интервенција од областа на кардиохирургијата. Станува...

Жан Митрев: Ги информирам граѓаните дека останавме ,,ЧИСТА” болница – од...

Почитувани, Сакам да се обратам до јавноста во однос на контролираната состојба од корона вирусот и стабилизирањето на бројот на пациенти коишто се инфицирани. Ја информирам...

Во болницата се случи чудо со Вилијам: Иако многумина не веруваа...

Имаше три тешки операции, неговите органи откажуваа и долг период беше на апарати. Оперциите беа тешки, а шансите дека малиот Вилијам ќе се спаси,...

Препораки од Жан Митрев: За време на празниците комбинирајте ја вака...

Заедно со честитките за среќна Нова година, од клиниката на Жан Митрев ни стигнаа и многу корисни совети за тоа како да ја комбинираме...

Во 2019 година имавме најмногу прегледи и операции: Обраќање на академик...

Жан Митрев: Сите деца јас ги оперирав. Имавме успешна година, се гордееме со детската кардиохирургија и операциите со вештачки срца! Откако е отворена, во март...

Бебето Михаил било модро, а операцијата траела цели 4 часа: По...

-Новороденчето се оперираше од страна на нашиот тим на чело со Д-р. Жан Митрев, која операција траеше 4 часа- Видеото можете да го погледнете на...

Извојува голема битка: Малата Алеа се враќа дома со своите родители...

Се плашевме цело време од исходот и текот на операцијата, што е нормално за секој родител да стравува за своето чедо, но знаевме дела...

Теодора која се роди со само 800 грама конечно си замина...

Предвремено родени деца се новороденчиња кои се родени пред 37 гестациска недела. Најчесто за овие деца се мисли зако за новородени кои се со...

Жан Митрев го оперираше својот татко Коце

Во Zan Mitrev Clinic се решиле многу судбини. Многу лица и семејства во најтешките моменти го нашле својот одговор на проблемите токму во нашата...

Жан Митрев отиде многу напред, денес презентираше 3Д срце, а најави...

Во Zan Mitrev Clinic денеска беше презентиран новитет кој е врвно достигнување во медицината, поточно во областа на дијагностиката а тоа е тродимензионален модел...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"