Дома Тагови витамински џем

Таг: витамински џем

Направете витамински џем за подигање на имунитетот од: цвекло, јаболка, моркови...

Ова е многу вкусен и лековит џем кој помага во јакнење на организмот и подигање на имунитетот. Потребни состојки: 500 г цвекло 500 г морков 500 г јаболка 500...

Витамински џем од цвекло, јаболка, моркови и лимон – вкусно!

На сите искрено им го препорачувам овој превкусен џем! Потребни состојки: 500 г цвекло 500 г морков 500 г јаболка 500 г лимон – сок 500 г шеќер 100 мл вода Постапка: Цвеклото,...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"