Дома Тагови вино за здравје

Таг: вино за здравје

ПРОФ. ХРИСТО МЕРМЕРСКИ: Ако жената сака да ослабе и да биде...

Професорот Христо Мермерски е бугарски генетичар и исцелител, автор на десетина книги и предавач на над 200 универзитети низ целиот свет. Овој професор тврди...

ИДЕАЛЕН ПРИРОДЕН ЛЕК ОД 2 СОСТОЈКИ: Ги чисти плаките и лошиот...

Оваа природна и лековита мешавина ги крие во себе сите благодети на лукот и црвеното вино. Со добиената смеса може да се спречат многу...