Дома Тагови вежби за нозе

Таг: вежби за нозе

Зошто ми се тријат нозете на бутовите и дали може да...

Многумина имаат проблем со триење на нозете кое се јавува како последица од депонирање на масно ткиво, токму во овој дел на нозете. Вишокот масти...