Дома Тагови вежба за нозе

Таг: вежба за нозе

Ова не е обична вежба туку терапија: Држете ги нозете подигнати...

Ова не е обична вежба, туку вистинска терапија. Вежбата нема да влијае врз вашата фигура, но ќе ви помогне подобро да се чувствувате и...