Дома Тагови тоалет

Таг: тоалет

Подобар начин за чистење на бањата од овој, сигурно не сте...

Ова е најдобриот трик за чистење бања за кој некогаш сте слушнале: Една состојка која ја имаме сите дома во кујната може да отстрани...

Секогаш ќе ви биде чист и миризлив тоалетот без рибање ако...

Сите се прашуваат како полесно да ја одржуваат чистотата на тоалетот и тој секогаш убаво да мириса. Па еве една одлична идеја за освежување...

Како да ви мириса бањата на парфимерија – поедноставно не може!

Потребен материјал: Тоалетна хартија Етерично масло (по ваш избор) Постапка: Се’ што треба да направите е да капнете неколку капки од вашето етерично масло на внатрешната...

На сите ни се случило ова: На гости си, одиш во...

Да бидеме искрени, секому може да му се случи – на гости сте кај пријатели, но ви е непријатно да излезете од тоалетот, бидејќи...

Ви се оди во WC а трпите – за неколку години...

Формирањето на бактерии не е најлошото што може да ве снајде. Можеби веќе некаде сте прочитале или слушнале дека ако не одите во тоалет веднаш...

Што е подобро – да излезете од тоалет со влажни раце...

Дали сте едни од оние кои одбегнуваат да ги исушат рацете на сушалниците од јавните тоалети, бидејќи сте слушнале или проверено знаете дека тие...