Дома Тагови сируп од пиво

Таг: сируп од пиво

ДЕЛУВА БРЗО И ЕФИКАСНО УШТЕ ИСТИОТ ДЕН: овој сируп за смирување...

Овој сируп е познат кај народот уште многу одамна а се применува за cмиpyвање на кашлицата, бидејќи делува брзо и ефикасно уште истиот ден....

Ако ви е заглавена густа слуз во грлото и белите дробови...

Ако грипот и настинката не поминат за кратко време и повторно се враќаат, за што е потребно околу 10 дена cтpoго мирување, намалениот имунитет...

СИРУП ОД ПИВО – ја смирува кашлицата а делува уште истиот...

Овој сируп е познат кај народот уште многу одамна а се применува за смирување на кашлицата, бидејќи делува брзо и ефикасно уште истиот ден....

Домашен лек од само две состојки, ја смирува кашлицата за само...

Сирупот се чува во фрижидер, а се употребува како и секој друг сируп, по една лажица трипати на ден, распоредени на еднакви временски растојанија. Ова...