Дома Тагови пудинг од чиа

Таг: пудинг од чиа

Чоколаден пудинг без шеќер и брашно од кој ќе слабеете

Овој пудинг не се готви, ниту се пече, а најдобро е да се консумира наместо појадок или вечера. Уживате во него без грижа на совеста... Овој...