Дома Тагови природна медицина за неплодност

Таг: природна медицина за неплодност

Најценетите женски лековити билки: Помагаат при неплодност, полицистични јајници, нередовни циклуси

Најценетите женски лековити билки кои помагаат при неплодност, полицистични јајници, нередовни циклуси. Жените отсекогаш се потпирале на природата како извор на здравје и лековити...

Најценетите женски лековити билки: Помагаат при неплодност, полицистични јајници, нередовни циклуси

Жените отсекогаш се потпирале на природата како извор на здравје и лековити билки кои можат да помогнат при различни состојби. Неправилните менструални циклуси можат...

Имам помогнато на свет да дојдат повеќе од 1000 бебиња, а...

Билјана Пејчиќ од Стара планина (с.Јеловица) и самата се борела со неплодност, а сега им помага на паровите кои се борат со стерилитет. Билјана Пејчиќ,...