Дома Тагови природен колаген

Таг: природен колаген

Желатинот делува како природен лепак во телото: најдобар лек за коски...

Колагенот е неверојатна состојка која го помага одржувањето на здравјето, почнувајќи од стомакот, па сè до коските и кожата. Тој е главната белковина во...

„Лепак“ кој го спојува телото: Еве како КОЛАГЕНОТ делува во телото

Колагенот е моќна состојка за здравје и убавина, почнувајчи од стомакот, до коските и кожата. Тој е главната белковина во нашиот организам. Исклучително е...

Супа од коски: 3 дневен детокс за сите што имаат болни...

Со супата од коски можете да ја добиете најдобрата доза колаген која можете да ја внесете во телото. Пробајте го едноставниот детокс со супа од...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"