Дома Тагови напиток со грејпфрут

Таг: напиток со грејпфрут

БУКВАЛНО ПОЧУВСТВУВАЈТЕ КАКО САЛОТО ИСЧЕЗНУВА: Напиток од две намирници помага ако...

Освен што ќе им помогне на дебелите луѓе да се справат со вишокот к илограми, овој домашен и природен „лек“ има силно дејство и...

Водата со лимон е ништо во споредба со овој рецепт: За...

Тајната е во идеалната комбинација од состојки кои брзо ги согоруваат мастите, а поради тоа се забрзува метаболизмот и побрзо слабеете. Една од најтешките задачи...

Заборавете на вода и лимон: Овој моќен напиток го пржи салото...

Мешавината од вода и грејпфрут ќе го подобри целокупното здравје на организмот и ќе го забрза метаболизмот. Потребни состојки: ½ грејпфрут 1 лажица млади ливчиња од рузмарин Постапка: Исцедете...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"