Дома Тагови мини тирамису

Таг: мини тирамису

Мини тирамису без јајца, без печење, готово е за 10 минути

Рецепт на Инес од Готвењето е забавно. За овој брз, вкусен и едноставен колач ви е потребно само неколку состојки и 10 минути време....