Дома Тагови маска за коса со квасец

Таг: маска за коса со квасец

Пиела квасец секој ден, а за 1 месец се случиле големи...

Квасецот е исклучително здрав и богат со бројни нутриенти и минерали. Освен што се користи во подготовката на печива и леб, тој е одличен...

Ја ставила оваа смеса на косата а потоа сите ја прашувале...

Со оваа смеса, доколку ја нанесувате барем еднаш до двапати седмично, косата ќе ви стане цврста и сјајна, квалитетна и без електрицитет, иста како...