Дома Тагови лек за протерување на цревата

Таг: лек за протерување на цревата

РЕЦЕПТ КОЈ БРЗО ДЕЛУВА за празнење на цревата, намалување на подуеноста...

Чистењето на цревата е од особена важност доколку организмот често п ати од желудечни и цревни тегоби, има дигестивни пречки, намален апетит, подуеност, грчеви,...

Го поттикнува празнењето, решава проблеми со црева и вишок масти –...

Природно чистење на цревата е важен фактор за добро здравје. Во цревата може да се наоѓа до 15 кг ште-тен от пад. Оние кои...

Направете генералка на дебелото црево со овој медицински џем – исфрлете...

Многу е важно да се излекува опстипацијата, не само поради болките и подуениот стомак, туку и затоа што е неопходно редовно да се исфрлаат...