Дома Тагови лек за подуен стомак

Таг: лек за подуен стомак

Не сте дебели, но стомакот ви е подуен – рамен стомак...

Може и да не сте свесни, а да ја имате бактеријата хеликобактер пилори, спирална бактерија која го зафаќа дигестивниот систем, а која може да...

Кога ова ќе започнете да го консумирате, проблемот со подуен стомак...

Стомакот најчесто се дуе поради гасовите предизвикани од храна која тешко се вари, но може да биде и симптом и за некоја сериозна болест. Доколку...

Подуен и неиспразнет стомак полн со гасови – ќе стане минато...

Ослободете се од мрзливите црева на најприроден начин, бидејќи со овој напиток кој се прави многу брзо и едноставно, ќе се спасите од сите...