Дома Тагови леден банана колач

Таг: леден банана колач

ЛЕДЕН БАНАНА КОЛАЧ: Лесен и освежителен колач со полн вкус на...

Ако ви се јаде некој лесен и освежителен колач од кој нема да се онесвестите од премногу благ и масен крем, тогаш ова е...

Кремаст банана колач кој може да се послужи и како сладолед...

Фото и рецепт: Блуес Овој леден банана колач е лесен и освежителен колач со богат вкус на банана, посебен бидејќи е без масло и маргарин. Потребни...