Дома Тагови ќофтиња без месо

Таг: ќофтиња без месо

Aко имате грав и праз, направете СУПЕР ПОСНИ ЌОФТИЊА за Бадник...

Користете евтини состојки за да направите јадење кое можете да го послужите за ручек, но и за Бадник. Гравот е една од омилените намирници...

ЛЕСНО, БРЗО И ВКУСНО: Се топат во уста, за 1 минута...

Овие ќофтенца се приготвуваат многу лесно и едноставно, а неверојатно се вкусни, па често ги подготвувам зошто сите во нив уживаме да се сладиме....