Дома Тагови гастритис

Таг: гастритис

Смеси на билки и чаеви против Гастритис

Алое: Сокот од алое да се зема по 1-2 лажици на 50 мл вода, 2-3 пати на ден, 20-30 минути пред оброкот. Лекувањето трае...