Дома Тагови фитнес

Таг: фитнес

Хит во светот – Тренинг од 4 минути: Ги топи мастите,...

Вашето тело со помош на овие вежби од само четири минути дневно, во текот на еден месец – драстично ќе се трансформира! Тоа е совршена...

Сите жени полудеа по вежбата која го затега задникот и нозете,...

Сите ние сакаме да имаме убаво обликувани нозе и задник. За да го постигнете тоа, треба да правите одредени вежби. Секако, потребно е здраво...

Како да се спремите за вашиот прв ден во теретана и...

За многумина теретаната претставува место каде што можат да се сретнат голем број на набилдани мажи кои се фокусираат само на вежбањето и огледалата....

Секоја жена сака да има рамен и цврст стомак – еве...

Извор на фото: thedailybeast Не е тајна дека секоја девојка и жена мечтае за рамен и цврст стомак, но како да се сочува нашето тело...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"