Дома Тагови фанта јафа торта

Таг: фанта јафа торта

КОЛАЧ ЗА 15 МИНУТИ: Кoга ќе измешате чоколадо, јафа кекси и...

Комбинација од јафа кекси, пишкоти и чоколадо е една од совршените. Колачот сам по себе е многу декоративен и не се пече. Се подготвува...

ФАНТА ЈАФА ТОРТА – брза за 15 минути, без печење, без...

Мала комбинација од јафа кекси, фанта сок, мелени кекси, ванила... Тортата е без декорација за да може убаво да се видат слоевите. Брза и...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"