Дома Тагови Доктор Сергеј Бубновски

Таг: Доктор Сергеј Бубновски

Болката во грбот и зглобовите е поради блокада на крвта: Познат...

Признат експерт вели дека најчести пациенти му се луѓе кои работат во канцеларии, односно оние со седентарен начин на живеење. Доктор Сергеј Бубновски е руски...