Дома Тагови диета за 10 кг помалку

Таг: диета за 10 кг помалку

За 21 ден ослабев 8 кг – Секој ден јадев супа...

На почетокот од годината, кога започна карантинот, почнав да јадам сè и сешто, не внимавав многу и плус немав физичка активност. За првпат во мојот...

Десет килограми помалку за две недели: Диета со варени јајца гарантира...

Важно е да знаете дека варените јајца во некои оброци може да ги замените со некои други извори на протеини, односно со посно месо...