Дома Тагови диета од 3 дена

Таг: диета од 3 дена

Тридневна диета со јаболка – безбедно ослабете три килограми

Јаболката имаат малку калории, а многу диетални влакна, па само за три дена можат да овозможат безбедно да согорите три килограми. Диетата со јаболка е...

Комплетен детокс кој трае 3 дена: Ќе ви го исчисти телото...

Здравата исхрана е многу важна, доколку сакаме да бидеме здрави или да се излекуваме од некоја болест. Во тој случај, здравата исхрана е клучна....

Тридневна диета со ориз за чистење на организмот: ќе ослабете до...

Тридневната ориз-диета е одличен избор кога е потребно за многу краток период да ослабете неколку вишок килограми и да го детоксифицирате телото. Оваа ориз-диета...