Дома Тагови дали да се прескокне појадокот

Таг: дали да се прескокне појадокот

Д-р Јагода Јорга: Ако го јадете она што не треба и...

Специјалист за хигиена и исхрана проф. д-р Јагода Јорга во гостување во една утринската програма разјасни многу заблуди и вистини за исхраната, и објасни...

“Појадокот изедете го сами” – е тотална бесмислица, а јас ви...

Појадокот е зло и задолжително да го прескокнувате – тврди Лео Бокерија, прочуен кардиолог! Познатиот кардиолог со години живее според овој принцип. Популарниот советски и руски...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"