Дома Тагови чај за гасови

Таг: чај за гасови

Ги намалува подуеноста и гасовите и ја олеснува мачнината после јадење,...

Симптоми на подуеност и гасови кои укажуваат на посериозна состојба се: силна б олка во стомакот, гасови придружени со запек, дијареа или губење на...

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Мене многу ми помогна, немам веќе ниту гасови,...

Здраво почитувани, од вашите читатели научив многу корисни работи кои и ден денес ги практикувам, бидејќи многу се ефикасни. Затоа одлучив со вас да...